для людей з порушеннями зору
Тернавський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

День учителя

Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.

11:20 02.10.2023

21вересня- День Миру

Національне свято - День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня. Свято встановлено Указом Президента України в 2002 році. Святкування Дня миру проходить спільно з ініціативами організаторів Міжнародного дня миру ООН.

10:13 21.09.2023

1 вересня

Перше вересня - символ початку нового навчального року, нових знань, можливостей і відкриттів.

12:42 04.09.2023

Тарас Шевченко - великий син свого народу

У Тернавському ЗЗСО І-ІІ ст. відбулося загальношкільне свято присвячене вшануванню пам'яті Кобзаря ,,Тарас Шевченко - великий син свого народу". Учні школи декламували поезію, виконували пісні на слова Шевченка та вкотре переконалися в актуальності творів українського Пророка.

10:33 29.05.2023