для людей з порушеннями зору
Тернавський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Дата: 18.03.2024 09:22
Кількість переглядів: 7

Вшанували памʼять та відзначили 210-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні нашої школи на урочистому заході ,, Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття , і голос твій нам душі окриля!" , декламуючи поезії та виконуючи пісні на слова поета.

Шевченко – символ української свободи, волі та нескореності. Його вірші й досі вражають своєю щирістю, глибиною та актуальністю. Надихали та надихають українців протягом століть, дають нам силу та віру в краще майбутнє.

Нехай слова Тараса Григоровича звучать у наших серцях, дають нам натхнення та силу йти вперед, до свободи, справедливості та перемоги!

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.